YAPI GÜÇLENDİRME MERKEZİ

Betonarme Bina Güçlendirme ve Projelendirme

Riskli Yapı Tespiti ve Performans Analizi

FRP Karbon Fiber ile Güçlendirme

Hakkımızda

Tecrübe ve Yapı Davranışı bilgisi gerektiren yapı güçlendirmesi dışında inşai hiçbir faaliyette bulunmayarak Bina Güçlendirme Projeleri ve imalatı konusunda 30 yıldır çalışmaktayız. Bu deneyimlerimiz sonucu, İstanbul Şişli ve izmir’de ilk güçlendirme işleri tarafımızca yapılmıştır.

TÜRKİYENİN İLK GÜÇLENDİRME FİRMASI OLAN FİRMAMIZ, HALEN İSTANBUL VE İZMİR’ DE KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA – GÜÇLENDİRME İMALATLARI - BİNA DEPREM RİSK ANALİZLERİ – GÜÇLENDİRME PROJELERİ VE SİSMİK İZALATÖRLER KONUSUNDA ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

Büyük Marmara depreminden sonra Dinar tecrübemizden dolayı Bayındırlık Bakanlığınca Bina güçlendirmelerinde Yetki belgesi olan Proje Kontrol Müşavirliği belgesi Tarafımıza verilmiştir.

Bolu, İzmit, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel ve Yalova’da 200 den fazla bina tarafımızca Projelendirilip güçlendirilmiştir.

19 Mayıs 2011 yılında Simav da olan deprem sonunda da firmamız orta hasarlı binaların güçlendirilmesi proje ve imalatları için Simav da bir şube açarak güçlendirme çalışmaları yapmıştır.

23 Ekim 2011 Van – Erciş Depreminden sonra Van ve Erciş'te bulunan orta hasarlı binaların güçlendirilmesi işi için Van ofisi açılarak güçlendirme proje ve imalatları yapılmıştır.

18 yıl önce İzmir Manavkuyu’da orta hasarlı iken güçlendirmesi firmamız tarafından yapılan ve İzmir’ in ilk güçlendirme imalatı olan Kültür Yılmaz apartmanı 30 Ekimde yaşanan İzmir depreminde hasar almamıştır.

©2024 YGM - Yapı Güçlendirme Merkezi
×